Sunday, June 6, 2010

caravan


był sobie chłopczyk.
wierny dziewczynce.
i całą swą miłość.
zamknął w skrzynce.
lecz każdy wie.
że miłość płonie.
więc drewniana skrzynka nie sprawdziła się.5 comments:

 1. Maikuuu !
  kocham Pana Czesia, kocham. i piosenkę jego też !
  śliczniutkie zdjęcie, jako całość, bo Cieuu mało widać, lubię takie efekty, ładne, bardzo ładne :*
  całuje i ściskam
  xoxo

  ReplyDelete
 2. hahahah ! nie przekręcaj nic ! wiesz dobrze, że nie o to mi chodzi, jest przecinek, nowa myśl.
  Czyli zdjęcie śliczne, ale SZKODA, że tak mało Cie widać :<
  wweeeeee

  ReplyDelete
 3. kurczeu, nie wiem, powinnam teraz wziąć się za poprawianie ocenek jeśli chce dostać się do tego mojego LO, ale cholercia nie chce mi się już nic, i jest mi w sumie obojętne do jakiego liceum pójdę, strasznie chciałabym iść tam gdzie chce, no, ale z drugiej strony nie jestem pewna, bo tam byłabym sama, bez znajomych w innym mieście, a tu tez dobre lo ze znajomymi i wgl. ale o to chodzi, że chce tam a nie tu, teraz już nie wiem !
  słońce mnie dekoncentruje, patrząc na pogodę chce iść i biegać iść kąpać się w jeziorku, ooo już się kąpałam we czwartek ! i latać, latać, latać a nie siedzieć nosem w książkach. tak tak. lezę, patrze w niebo i udaje, że się uczę, miło. sama już nie wiem, chce wakacji ! ale tez te wspomnienia... czyli chce i nie chce, nie wiem już sama serio, gubię się. nie wiem no !
  chce bo chce tego fajnego klimatu, tego czasu dla siebie, tego ciepła, zabawy, wolności, a nie chce, bo... nie chce zostawiać tego wszystkiego. no ale każdy kiedyś musi to zostawić, musi to mieć za sobą, prędzej czy później przyjdzie taki moment, w życiu każdego, no tak. ale wiesz, żałuje ze nie mieszkam w większym mieście gdzie nie musiałabym szukać w innych jakiegoś liceum czy coś, tylko tu na miejscu nikt nie musiałby mnie opuszczać, ani ja nikogo nie wiem :< czyli chce i nie chce. yh i plotę trzy po trzy, bo nie wiem co robić, mam dylemat i o.

  a co u ciebie ?!

  ReplyDelete
 4. Czesław na męża! <3
  i jak mgiełkowo.

  ReplyDelete
 5. ktokolwiek to bardzo nieodpowiednia persona. :siedzi w pozytywizmie:

  uf jak gorąco, puf jak gorąco..

  ReplyDelete